רונן מנעולן ברמת ישי
מנעולן באישור משטרת ישראל

פריצת דלתות ♦ פריצת כספות ♦ פריצת מנעולים ♦ התקנת מנעולים, התקנת מנעול כספת עליון, החלפת מנעולים ♦ פריצת רכבים ♦ תיקון והחלפת כל סוגי הצילינדרים ומנגנוני נעילה (רב בריח, פלדלת, מולטילוק ועוד)

רונן כהן - מנעולן ברמת ישי

נתקעת מחוץ לרכב או מחוץ לבית בלי מפתחות? רוצה לשדרג את יכולות האבטחה של הבית או בית העסק שלך ברמת ישי? – אני נמצא כאן בשבילך!

כבר יותר מ – 15 שאני מעניק שירותי מנעולנות לתושבי רמת ישי והסביבה. הניסיון הרב שצברתי במהלך השנים מאפשר לי לאתר את מקור הבעיה במהירות, להציג לך את הפתרון היעיל ביותר ולבצע אותו על הצד הטוב ביותר.

אני מעניק מגוון רחב של שירותים לתושבי רמת ישי והסביבה הקרובה, ביניהם ניתן למצוא:

  • שירותי פריצה לרכבים, דירות, בתים פרטיים ונכסים מסחריים ברמת ישי.
  • ביצוע מגוון רחב של עבודות מנעולנות – התקנה, החלפה או שדרוג של מנעולים, צילינדרים, מנגנונים ומוצרי אבטחה מתקדמים אחרים.
  • טיפול בכל סוגי הדלתות החל מדלתות פלדלת ועד דלתות זכוכית או דלתות עץ.
  • 100% אחריות על החלקים והעבודה אשר מבוצעת בבית הלקוח.
  • שירות מנעולן 24 שעות ביממה ברמת ישי והסביבה הקרובה.

אני מנעולן מורשה אשר עובד באישור משטרת ישראל, בעל תעודת יושר נקייה ואינספור המלצות וחוות דעת מלקוחות כמו שניתן לקרוא פה באתר או בעמוד העסקי שלי ב – Google.

אם יש לך בעיה כלשהי, אני מזמין אותך להתקשר אלי עכשיו ב – 072-3942467 ואני אוכל להגיע עד אליך בתוך 15-30 דקות מרגע קבלת הקריאה.

המלצות, חוות דעת ועדויות של לקוחות עבר

עברנו למשרד חדש והזמנתי את רונן להחלפת צילינדרים בדלת הכניסה ובדלתות הפנים של המשרד. רונן עשה עבודה נקייה, שקטה ומקצועית במחיר הוגן.

[trustindex no-registration=google]

לשיחה מיידית עם מנעולן מוסמך ברמת ישי, ניתן ליצור קשר ב – 072-3942467 ונשמח לעמוד לרשותך!