רונן מנעולן בקרית אתא
מנעולן באישור משטרת ישראל

פריצת דלתות ♦ פריצת כספות ♦ פריצת מנעולים ♦ התקנת מנעולים, התקנת מנעול כספת עליון, החלפת מנעולים ♦ פריצת רכבים ♦ תיקון והחלפת כל סוגי הצילינדרים ומנגנוני נעילה (רב בריח, פלדלת, מולטילוק ועוד)

רונן כהן - מנעולן בקרית אתא

רוצה להחליף מנעולים בדירה השכורה? איבדת את המפתח? גילית שהשארת את המפתחות בים ויש לך צורך בפורץ מנעולים מקצועי שיפתח את הדלת בלי נזק? – אני נמצא כאן בשבילך, 24 שעות ביממה מסביב לשעון!

אין דבר יותר מתסכל מאשר לעמוד מול דלת נעולה ולגלות שאין לך איך לעבור אותה. לצערנו, זה תמיד מגיע בזמן הכי לא טוב מבחינתנו, כאשר אנו ממהרים לעבודה או כאשר הילדים מתים להיכנס לבית – במקרים אלה ובעוד אינספור סיטואציות אחרות, אני אוכל להגיע עד אליך בתוך 15-30 דקות ולפתור את הבעיה בצורה מהירה, מקצועית ובמחיר הוגן.

בין השירותים שאני מעניק לתושבי קרית אתא והסביבה ניתן למצוא:

  • טיפול, התקנה, פריצה או החלפה של מנעולים של כל המותגים המקומיים והבינלאומיים (פלדלת, שריונית חוסם, YALE, רב בריח, מולטילוק ועוד).
  • פריצה לרכבים פרטיים ומסחריים בקרית אתא – 24 שעות ביממה.
  • שירותי התקנה או החלפה של צילינדרים ומנגנונים תקולים בדלתות פנים/חוץ.
  • טיפול בדלתות פלדלת, דלתות זכוכית או דלתות עץ.
  • 100% אחריות לשביעות רצון ואחריות על העבודה/החלקים בבית הלקוח.
  • שירות 24 שעות ביממה בקרית אתא והסביבה הקרובה.

אני מנעולן בעל ניסיון של מעל ל – 15 שנה בתחום, בעל רישיון הסמכה ואישור של משטרת ישראל לעבודה (תעודת יושר מלאה).

לקבלת שירות ממנעולן מוסמך בקרית אתא, אני מזמין אותך ליצור עימי קשר ב – 072-3942467. אני מתחייב להעניק את השירות הטוב, המהיר והמקצועי ביותר שאני יכול לתת לך.

המלצות, חוות דעת ועדויות של לקוחות עבר

אחרי שסיימתי פגישה אצל לקוח בקרית אתא, המפתח שלי החליט שהוא לא פותח את הרכב. התקשרתי לרונן ובתוך 20 דקות הוא היה אצלי, פתח את הרכב ונתן לי לחזור ליום עבודה עמוס במיוחד.

[trustindex no-registration=google]

לשיחה מיידית עם מנעולן מוסמך בקרית אתא, ניתן ליצור קשר ב – 072-3942467 ונשמח לעמוד לרשותך!