רונן מנעולן ביקנעם
מנעולן באישור משטרת ישראל

פריצת דלתות ♦ פריצת כספות ♦ פריצת מנעולים ♦ התקנת מנעולים, התקנת מנעול כספת עליון, החלפת מנעולים ♦ פריצת רכבים ♦ תיקון והחלפת כל סוגי הצילינדרים ומנגנוני נעילה (רב בריח, פלדלת, מולטילוק ועוד)

רונן כהן - מנעולן ביקנעם

מתקשה לפתוח את מנעולן דלת הכניסה לבית? המפתח אבד לך? רוצה לפרוץ את הרכב? – אני נמצא כאן בשבילך!

שירותי של מנעולן מוסמך נדרשים לא רק בזמני שגרה להחלפה של מנגנונים, תיקון מנעולים או כיוון דלתות אלא אף בזמני משבר (SOS) כאשר המנעולן חייב להגיע ולפרוץ את דלת הרכב/הבית בזמן קצר.

אני מנעולן מוסמך בעל אישור של משטרת ישראל, תעודת יושר והסמכות רלוונטיות אשר מגיע לבית הלקוח בתוך 15-30 דקות מרגע הקריאה (לפעמים, זמן ההגעה שלי קצר עוד יותר) כאשר בין השירותים שאני מעניק לתושבי יקנעם והסביבה ניתן למצוא:

  • שירותי התקנה, תיקון או החלפה של צילינדרים, מנעולים ומגנוני נעילה ופתיחה לדלתות מכל הסוגים (פלדלת, שריונית חוסם, YALE, רב בריח, מולטילוק ועוד).
  • שירותי פריצה לרכבים פרטיים ומסחריים ביקנעם והסביבה.
  • שירותי תחזוקה לדלתות פלדה, זכוכית או עץ (כיוון דלתות, החלפת ידיות וכדומה).
    • 100% אחריות מלאה על חלקי החילוף המקוריים והעבודה שמבוצעת בבית הלקוח.
  • שירותי מנעולן 24 שעות ביממה ביקנעם והסביבה.

הניסיון, הידע והמומחיות שצברתי במהלך 15השנים האחרונות מאפשרים לי לפתור כל בעיה הקשורה למפתח, דלת ומנעול בצורה קלה, מהירה ופשוטה.

לקבלת שירות מנעולן ביקנעם, ניתן ליצור עימי קשר ב – 072-3942467 ואשמח להעניק לך את הייעוץ הראשוני, השירות והעבודה הדרושה במחירים אטרקטיביים.

המלצות, חוות דעת ועדויות של לקוחות עבר

תודה רבה על שירות מעולה, יעיל ומהיר להחלפת צילינדרים במשרדינו. שמחתי להכיר אותך וכבר שלחתי אליך חברים שחיפשו מנעולן מומלץ באזור.

[trustindex no-registration=google]

לשיחה מיידית עם מנעולן מוסמך ביקנעם, ניתן ליצור קשר ב – 072-3942467 ונשמח לעמוד לרשותך!