רונן מנעולן בטירת הכרמל
מנעולן באישור משטרת ישראל

פריצת דלתות ♦ פריצת כספות ♦ פריצת מנעולים ♦ התקנת מנעולים, התקנת מנעול כספת עליון, החלפת מנעולים ♦ פריצת רכבים ♦ תיקון והחלפת כל סוגי הצילינדרים ומנגנוני נעילה (רב בריח, פלדלת, מולטילוק ועוד)

רונן כהן - מנעולן בטירת הכרמל

הגעת לפתח הדירה וגילית ששכחת את המפתחות? נעלת את הרכב בשנייה אחת של חוסר תשומת לב? – אין צורך להילחץ, אני נמצא כאן בשבילך!

למרות שקריאה למנעולן יכולה להתבצע בעת שגרה להחלפה או לשדרוג של יכולות האבטחה, רוב הקריאות מבוצעות בזמן משבר (SOS) כאשר הלקוח מעוניין לקבל גישה מהירה לנכסיו היקרים ביותר (הבית, הרכב וכדומה). כתוצאה מכך, אני מעניק שירות מנעולן 24 שעות ביממה, כך שלא משנה מתי תזדקק לשירותי אני אוכל לבוא ולעזור לך לחזור לשגרה.

בין השירותים העיקריים שאני מעניק לתושבי טירת הכרמל והסביבה ניתן למצוא:

  • שירותי פריצה לרכבים, בתים, חנויות ובתי עסק בטירת הכרמל
  •  שירותי התקנה, החלפה או שדרוג של מנעולים מכל הסוגים.
  • שירותי התקנה, החלפה או שדרוג של מנגנונים, צילינדרים והאבטחה הכללית של דלתות כניסה/חוץ של דירות ועסקים בטירת הכרמל
  • 100% אחריות על החלקים והעבודה אשר מבוצעת בבית הלקוח.
  • שירותי מנעולן 24 שעות ביממה בטירת הכרמל והסביבה.

אני מנעולן מורשה בטירת הכרמל עם ניסיון של יותר מ – 15 שנה. אני בעל תעודת יושר, אישורים של משטרת ישראל ואינספור המלצות מלקוחות עבר בטירת הכרמל והסביבה.

לקבלת שירות, מחירים או פרטים נוספים ממנעולן מוסמך בטירת הכרמל, אני מזמין אותך ליצור עימי קשר ב – 072-3942467 ואשמח לעמוד לרשותך.

המלצות, חוות דעת ועדויות של לקוחות עבר

עברנו למשרד חדש והזמנתי את רונן להחלפת צילינדרים בדלת הכניסה ובדלתות הפנים של המשרד. רונן עשה עבודה נקייה, שקטה ומקצועית במחיר הוגן.

[trustindex no-registration=google]

לשיחה מיידית עם מנעולן מוסמך בטירת הכרמל, ניתן ליצור קשר ב – 072-3942467 ונשמח לעמוד לרשותך!