רונן מנעולן להחלפת צילינדר בחיפה והקריות
מנעולן באישור משטרת ישראל

פריצת דלתות ♦ פריצת כספות ♦ פריצת מנעולים ♦ התקנת מנעולים, התקנת מנעול כספת עליון, החלפת מנעולים ♦ פריצת רכבים ♦ תיקון והחלפת כל סוגי הצילינדרים ומנגנוני נעילה (רב בריח, פלדלת, מולטילוק ועוד)

רונן כהן - החלפת צילינדרים בחיפה והקריות

עברת לדירה חדשה? הצילינדר הישן תקול? המפתח כבר לא פותח את הדלת בצורה חופשית? – אין מה להילחץ, ניתן להתקשר אלי ב – 072-3942467 – אני נמצא כאן בשבילך!

אני מנעולן מורשה אשר מעניק שירותי החלפה, התקנה או תיקון של צילינדרים בחיפה והקריות כבר יותר מ – 15 שנה. במהלך השנים, צברתי ניסיון רב אשר מאפשר לי להעניק לך את השירות הטוב, המהיר והנכון ביותר בהתאם לסיטואציה הקיימת.

החלפת צילינדר היא אחת מהפעילות הפופולריות אשר כמעט כל מנעולן מיומן, בעל ידע וניסיון יוכל לעשות על הצד הטוב ביותר. באופן כללי, כל מנעול צילינדר מורכב משני חלקים, גליל ומנעול אליו נכנס המפתח.

בין השירותים שאני יכול להעניק לך בחיפה והקירות ניתן למצוא:

  • התקנה, החלפה או תיקון של מנעולי צילינדר מכל הסוגים.
  • התקנה, החלפה או תיקון של מנגנונים לדלתות פנים או חוץ מכל הסוגים.
  • מגוון גדול של מנעולי צילינדר לבחירה בהתאם לתקציב ורמת האבטחה הדרושה לך (צילינדר של רב בריח, מולטילוק, ייל, MT 5 וכדומה).
  • 100% אחריות על העבודה והחלקים שהותקנו בבית הלקוח.
  • שירות 24 שעות יממה לכל מקרה שלא יהיה.

אם המפתח שלך לא מסתובב בתוך הצילינדר או שאולי עברת לדירה חדשה וברצונך לוודא שרק לך יש את המפתח לדירה – החלפת צילינדר היא חובה!

לקבלת שירות אדיב, מקצועי ובמחירים הוגנים, ניתן ליצור עימי קשר ב – 072-3942467 ואשמח להגיע עד אליך.

המלצות, חוות דעת ועדויות של לקוחות עבר

עברנו למרפאה חדשה בקריות והיינו צריכים מנעולן מוסמך אשר יחליף את הצילינדרים בדלתות הכניסה והפנים של המרפאה. לשמחתי, קיבלתי המלצה על רונן כהן אשר עשה עבודה מדהימה, בלי הרבה רעש וצלצולים מיותרים.

[trustindex no-registration=google]

לשיחה מיידית עם מנעולן מוסמך להחלפת צילינדר בדלת, ניתן ליצור קשר ב – 072-3942467 ונשמח לעמוד לרשותך!