רונן מנעולן להחלפת מנגנון דלת בחיפה והקריות
מנעולן באישור משטרת ישראל

פריצת דלתות ♦ פריצת כספות ♦ פריצת מנעולים ♦ התקנת מנעולים, התקנת מנעול כספת עליון, החלפת מנעולים ♦ פריצת רכבים ♦ תיקון והחלפת כל סוגי הצילינדרים ומנגנוני נעילה (רב בריח, פלדלת, מולטילוק ועוד)

רונן כהן - החלפת מנגנון לדלת בחיפה והקריות

אם יש לך בעיות בפתיחת הדלת או נעילת הדלת, יתכן שהבעיה היא במנגנון שלה.

דלתות רב בריח, פלדלת, שריונית חוסם או מולטילוק, כוללות בתוכן בריחים אשר נעים לכיוון משקוף הדלת ובצורה זו מאבטחים את דלת הכניסה למקומה. במקרים בהם, יש צורך "להילחם" עם הדלת, הדלת לא נסגרת בצורה חופשית או הדלת לא נטרקת בצורה רגילה – יתכן שיש בעיה במנגנון הבריחים הפנימי של הדלת.

כמנעולן מוסמך אשר מעניק שירותי התקנה, החלפה או תיקון של מנגנונים לדלתות בחיפה והקריות כבר יותר מ- 15 שנה, אני יכול להבטיח לך שראיתי כמעט הכל. הניסיון הרב שצברתי במהלך השנים, מאפשר לי לפתור את הבעיה בצורה מהירה, יעילה ואפקטיבית מבלי "לנפח את העבודה" או לספר סיפורי סבתא ללקוח.

בין השירותים שאני מעניק לתושבי חיפה והקריות ניתן למצוא:

  • התקנה, החלפה או תיקון של מנגנונים לדלתות מכל הסוגים.
  • התקנה, החלפה או תיקון של צילינדרים (מנעולים) לדלתות מכל הסוגים.
  • מומחיות, ידע וניסיון עם כל סוגי הדלתות החל מדלתות רב בריח ועד פלדלת, שריונית חוסם, פנדור או מולטילוק – לא משנה אם מדובר בדלת פנים או חוץ, אני אוכל לטפל ולפתור את הבעיה שעומדת לפניך.
  • 100% אחריות על העבודה וחלקי החילוף אשר הותקנו בבית הלקוח.
  • שירות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

לקבלת שירות מהיר, אדיב ומקצועי של התקנה, תיקון או החלפה של מנגנון לדלת בחיפה והקריות, ניתן ליצור עימי קשר ב – 072-3942467 ואשמח להגיע עד אליך בתוך פרק זמן קצר של 15-30 מרגע הקריאה.

המלצות, חוות דעת ועדויות של לקוחות עבר

התקשרתי לרונן לתיקון בעיה בדלת הממ"ד שלי, רונן הגיע אלי בתוך 20 דקות, פתר את הבעיה בצורה מקצועית ולקח מחיר סביר מאוד. תודה רבה, עלה והצלח איש יקר!

[trustindex no-registration=google]

לשיחה מיידית עם מנעולן מוסמך להחלפת מנגנון לדלת, ניתן ליצור קשר ב – 072-3942467 ונשמח לעמוד לרשותך!